Diákmunka - Napelemes rendszer telepítés támogatása

MŰISZ Szolgáltató Iskolaszövetkezet

Budapest IV. kerület

Feladatok:

Feladat leírás:
- anyagmozgatás: szolár panelek, tartószerkezet elemei, lesúlyozáshoz használt térkő
- szolárlift kezelése: töltése és ürítése
- szolár panelek felszerelése
- villanyszerelő munkájának segítése: kábelcsatorna rögzítése, beépítésre szánt kábelek gégecsőbe húzása

Elvárások:

- Jó fizikum
- Műszaki érzék
- Villamossági tanulmányok előnyt jelentenek

Amit kínálunk:

Munkavégzés helye mindig változó, ahol a kivitelezés folyik.
Vidéki helyszínek is vannak.
Munkaidő: 08:00-17:00 között megbeszélés szerint heti 2-3 nap vállalásával
Bérezés:
2000 Ft/óra

Egyéb információ

Napelemek telepítésével foglalkozó partnerünk részére keresünk nappali tagozatos diákokat rendszer telepítés támogatására.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.