Diákmunka - Műszakvezető pizzériában (Budapest)

Bruttó 1 300 - 1 820 Ft/óra bér

MADS - Márton Áron Iskolaszövetkezet

1062 Budapest, Váci út 1-3.

Főbb feladatok, munkák:

  • A műszakban dolgozó csapat koordinálása és támogatása, barátságos és megtartó munkakörnyezet megteremtése
  • A mindig friss és minőségi termékek garantálása: készletgazdálkodás, rendelés, leltározás
  • Feladatod, hogy az étterem mindig kiváló állapotban legyen: az étterem berendezéseinek megfelelő működését és tisztaságát biztosítod
Munkaidő:
Hétfő és vasárnap között, előre egyeztetett, rugalmas beosztásban!

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Érvényes nappali tagozatos aktív vagy passzív jogviszony igazolás (ebben az esetben csak 25 év alatti diákok jelentkezését tudjuk elfogadni)
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Csapatvezetői ambíció
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Proaktív, energikus és vendégközpontú személyiség
  • Ápolt, igényes megjelenés
  • Felhasználói szintű MS Office használat
  • Egészségügyi kiskönyv (az elkészítésében segítünk)
  • Heti 3-4 műszak, minimum 20-25 óra vállalása

Amit kínálunk:

Egy fiatalos, lendületes csapatot vezethetsz, továbbá részed lehet még:
  • Rugalmas munkabeosztásban, ami az igényeidhez van igazítva
  • Teljesítményalapú bónuszrendszerben és béren kívüli juttatásokban
  • 25% - os kedvezmény Pizza Hut, KFC, Starbucks márkákhoz
  • Egy alaposan kidolgozott tréningben, ami teljesen felkészít az új pozíció betöltésére
  • Számos fejlődési lehetőségben és gyors előléptetésben, ami csak rajtad múlik

  • A bruttó bér 2022. január 1-től egyenlő a nettó bérrel havi bruttó 433.700 Ft-ig, ha még nem töltötted be a 25. életéved. A 433.700 Ft-os összeg fölött 15% SZJA-t kell vonnunk továbbra is.
  • A kedvezmény azokra a hónapokra jár, amelyekben a fiatal a 25. életévét még nem töltötte be.
  • A kedvezmény abban a hónapban érvényesíthető utoljára, amelyben a fiatal betölti a 25. életévét.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedő, Eladó

A "jelentkezem" gombra kattintása után kérjük csatolja a magyar nyelvű fényképes önéletrajzát.