MŰISZ Szolgáltató Iskolaszövetkezet

Diákmunka - MŰSZAKI SZAKREFERENS - KÖRNYEZETVÉDELEM

Feladatok:

- Az üzletág adminisztratív feladatainak ellátása
- Az üzletág műszaki előkészítési feladatainak ellátása
- Műszaki tanácsadás a partnerek részére
- Ajánlatok előkészítése, nyomon követése
- Megrendelések lebonyolítása, projektvezetési feladatok
- Értékesítéssel kapcsolatos jelentések elkészítése
- Kapcsolattartás a gyártással és a megrendelőkkel

Elvárások:

Elvárások:
- Építőmérnöki végzettség
- „B“ kategóriás jogosítvány
- Rugalmasság, önállóság, pontosság, terhelhetőség
- Felhasználói szintű számítógép ismeret

Előnyként értékeljük:
- AUTOCAD ismeret
- Mélyépítési, vízépítési területen szerzett tapasztalat
- Vállalatirányítási rendszer ismerete (SAP)
- Német vagy angol nyelvismeret

Amit kínálunk:

- Pozíciónak megfelelő versenyképes jövedelem
- MKB SZÉP kártya támogatás
- Változatos munka, szakmai fejlődési lehetőség, modern munkafeltételek
- Céges kijutási lehetőség is megoldott, a Határ útról.
Bérezés:
1500 Ft/ óra

Egyéb információ:

Az SW Umwelttechnik Magyarország Kft. nemzetközi szinten tevékenykedő cégcsoport betonelemgyártással foglalkozó magyarországi vállalata. Az ausztriai SW Umwelttechnik családi vállalkozásként alakult 1910-ben. Mára 9 telephelyen van jelen Magyarországon, Ausztriában, és Romániában. Jelenleg a Majosházán lévő telephelyre várunk jelentkezőket MŰSZAKI SZAKREFERENS munkakörbe.

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Műszaki előkészítő

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül mindegyik:

  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Magyar (Anyanyelvi szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Diákmunka

Munkavégzés helye:

Majosháza

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.