Diákmunka - Műszaki gyakornok (Építő, építész)

MŰISZ Szolgáltató Iskolaszövetkezet

Budapest VIII. kerület

Feladatok:

- Lakások birtokbaadásának koordinálása
- Építésvezetők, munkahelyi mérnökök munkájának segítése
- Adminisztratív teendők ellátása
- TIG-ek kezelése

Elvárások:

- Építész/ építőmérnöki folyamatban lévő tanulmány
* Angol középszintű kommunikáció
- Heti minimum 25 óra vállalása

Amit kínálunk:

Amit mi kínálunk:
- Versenyképes gyakornoki jövedelem
- Rugalmasság, segítőkészség a cég részéről
- Összetartó, jó hangulatú csapat
- Szakmai fejlődés
- Karrier lehetőség hosszabb távra

Előnyt jelenthet:
- Tapasztalat a munkakörben
Bérezés:
1882 Ft/óra

Egyéb információ

Műszaki területen tevékenykedő gyakornoki pozíció.
Ingatlanfejlesztési területen tevékenykedő nagyvállalat. A Futureal-csoport már számos lezárt és folyamatban lévő projekttel rendelkezik Budapest területén.
Mérnöki gyakornok keresés mellett különböző társosztályokhoz keresünk adminisztratív/gyakornoki tevékenységet ellátó diákokat.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Építészmérnök

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.