Diákmunka - Műszaki-építőmérnöki tevékenység

Bruttó 1 765 Ft/óra

MISZ Műegyetemi Iskolaszövetkezet

Országosan bárhonnan végezhető

Az M6 Duna Autópálya Koncessziós Zrt. keresi új munkatársát műszaki-építőmérnöki tevékenység ellátására.

Munkavégzés helyszíne: M6 autópálya Érd-Szekszárd közötti szakasza
Munkaidő: minimum heti 20 óra
Fizetés: 1 765 Ft/óra + üzemanyag költség

Főbb feladatok, munkák:

  • Felmérések, bejárások lebonyolítása saját gépkocsival, amelynek üzemanyag költségét partnerünk megtéríti.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Nappali tagozatos aktív, vagy 25. életév betöltése előtt akár passzív hallgatói jogviszony;
  • Érvényes B kategóriás jogosítvány és vezetői gyakorlat;
  • Saját gépkocsi;
  • Hajlandóság kinti, terepen történő munkavégzésre;
  • Megbízható, pontos, önálló munkavégzés

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Mérnök
  • Építőmérnök

A "Jelentkezem" gombra való kattintás után kérünk, csatold az önéletrajzodat!