MŰISZ Szolgáltató Iskolaszövetkezet

Diákmunka - Műszaki előkészítő (rooftop üzletág)

Feladatok:

- ingatlanok önfogyasztás kiváltására létesítendő napelemes kiserõmûvek műszaki előkészítése (megvalósíthatósági vizsgálatok, kalkulációk), felmérések, tervezés kapcsán mérnökök munkájának támogatása
- adminisztrációs feladatok elvégzése
- beszerzési feladatok elvégzése, kapcsolattartás az alvállalkozókkal
- anyagrendelés, logisztika szervezése, ellenõrzése
- tervezési és egyéb ad hoc feladatok elvégzése

Elvárások:

- folyamatban lévõ mûszaki tanulmányok (villamosmérnök, energetikai mérnök)
- MS Office programok ismerete
- 2D rajzprogram ismerete
- pontos, precíz munkavégzés, gyors tanulási készség, nagy teherbírás
- határozott személyiség, jó kommunikációs készség
- elõny: programozási ismeret, magas szintű Excel tudás
- elõny: angol, német nyelvtudás
- munkaidõ: minimum heti 20 óra

Amit kínálunk:

Amit ajánlunk:
- barátságos munkakörnyezet
- könnyen megközelíthetõ budapesti irodában történõ munkavégzés
- kiterjedt feladatkör, értékes szakmai tapasztalat
- lehetõség munkaterületen szerzett tapasztalat megszerzésére
- végzettség megszerzése után lehetõség teljes állásba való továbblépésre
Bérezés:
1400 Ft/óra

Egyéb információ:

Energetikai szolgáltató partnerünk részére keresünk villamosmérnök, energetikai mérnök hallgatókat az alábbi feladatok ellátására:

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Műszaki előkészítő

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül mindegyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Diákmunka

Munkavégzés helye:

Budapest III. kerület

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.