Diákmunka - Műszaki előkészítő

MŰISZ Szolgáltató Iskolaszövetkezet

Budapest XII. kerület

Feladatok:

•A költségellenőri és projektmenedzseri csapat munkájának adminisztratív támogatása.
•Táblázatok, riportok készítése.
•Költségjelentések készítése.
•Tender dokumentumok összeállítása.
•Kapcsolattartás hatóságokkal, tervezőkkel, megrendelőkkel, kivitelezőkkel.
•Projektkövetési, műszaki, tervezői egyeztetéseken való részvétel.
•Projektekkel kapcsolatban felmerülő egyéb feladatok ellátása.

Elvárások:

•Minél hamarabb tudsz kezdeni.
•Minimum heti 20 órát, ideálisan heti 30 órát tudsz vállalni.
•A nyári időszak alatt heti 40 órás munkavégzésre is lehetőséged van.
•Szeptemberben kezded az utolsó évedet.
•Építő -vagy építészmérnök vagy műszaki menedzser tanulmányokat folytatsz.
•De szívesen pallérozzuk a gazdasági tanulmányokat folytató hallgatókat is, építőipar iránti érdeklődés esetén.
•Magabiztos számítástechnikai ismeretekkel rendelkezel.
•Precizitás, pontosság és optimista szemléletmód jellemez.

Amit kínálunk:

•Változatos feladatok
•Emberközpontú, exkluzív munkakörnyezet
•Összetartó, támogató csapat
•Szakmai céges tréningek
•Munkavégzés helye: 12. kerület, HillSide irodaház
•Bérezés: bruttó 2.000 Ft/óra

Bérezés:
2000 Ft/óra

Egyéb információ

Cégünk a mérnöki tanácsadás, műszaki ellenőrzés, projekt és költségmenedzsment terén tölt be kiemelkedő szerepet.
Munkánkat a megbízhatóság és minőség jegyében, a legmagasabb szakmai színvonalon végezzük.
Célunk a magas szintű nemzetközi szakmai kultúra és technológia hazai terjesztése és képviselete.

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Műszaki előkészítő

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.