Diákmunka - Munkaruházati bolti kisegítő feladatok ellátása

MŰISZ Szolgáltató Iskolaszövetkezet

Budapest XIII. kerület

Feladatok:

- csomagok összekészítése, napi áruk rendszerezése/kipakolása
- számlázás/bevételezés/számlák iktatása excel táblázatba
- weboldal frissítése (nem igényel szakmai tudást)
- különböző egyéb feladatok elvégzése (postára levelet elvinni/papírboltba menni stb.)

Elvárások:

Pontos precíz munkavégzés
Heti minimum 2-3 nap vállalás
Munkaidő: rugalmas beosztással - megbeszélés szerint, akár napi 2-3 óra is megfelelő

Amit kínálunk:

Bérezés:
1400 Ft/óra

Egyéb információ

Munkaruházati termékek értékesítésével foglalkozó partnercégünk keres diák munkatársakat.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.