Diákmunka - MŰISZ ügyfélszolgálatos/ Toborzó

MŰISZ Szolgáltató Iskolaszövetkezet

Budapest XIII. kerület

Feladatok:

Feladataid közé fog tartozni:

-diákok személyes és telefonos tájékoztatása,
-szerződéskötés és ezzel összefüggő adminisztráció,
-alkalmanként jelentkezők előszűrése,
-kapcsolattartás a diákokkal (telefonon, írásban),
-munka szervezés a leadott megrendelések alapján,
-ad-hoc jellegű irodai munka/adminisztráció.

Elvárások:

Téged keresünk, ha:
-jól beszélsz angolul,
-nappali tagozatos diák vagy,
-hosszú távra keresel munkát,
-szeretsz emberekkel foglalkozni,
-nem rettensz vissza az önálló munkavégzéstől,
-legalább heti 4 hétköznap, 6 órában ráérsz,

Előny: toborzásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

Bérezés:
1700 Ft/óra

Egyéb információ

Amennyiben szeretnél egy Családias hangulatú, csapathoz tartozni és még mellette szereted a pörgést és a nyüzsgést is, Nálunk a helyed!

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.