MŰISZ Szolgáltató Iskolaszövetkezet

Diákmunka - Mobil alkalmazás fejlesztő

Feladatok:

Mobil alkalmazás fejlesztő
Amit ajánlunk: 2000Forint/óra bérezés, rugalmas munkavégzési lehetőség (home office), megismerkedés a nagyvállalati szoftver fejlesztési módszertannal és technológiákkal, az egyetem elvégzése után belépés cégünk szoftverfejlesztő csapatába.

Elvárások:

Amit a hosszú távú kapcsolathoz keresünk: angolul tudó, Mobil alkalmazás fejlesztő egyetemistákat, heti minimum 25 óra elfoglaltsággal járó feladatokra.
• Szakterület: Mobil alkalmazás fejlesztő
• Elvárt nyelvtudás: magyar, angol
-minimum 1 év mobil fejlesztői tapasztalat (Android vagy iOS)
-SQL/Back-end tapasztalat
-magabiztos angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

Előnyt jelent:
-Nyitottság új mobil keretrendszerek megismerésére
-Cross platform ismerete (pl Flutter/Dart)
-Google Firebase tapasztalat

ÜTEMEZÉS
• Időtartam: folyamatos
• Munkakezdés: Önéletrajzos jelentkezést követően
Bérezés:
2000 Ft/óra

Egyéb információ:

Cégünk évek óta dolgozik a HPE multinacionális IT vállalat (www.hpe.com) Galway-i (Írország) szoftverfejlesztő központjával közösen, IOT alkalmazások létrehozásában.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül mindegyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Magyar (Anyanyelvi szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Diákmunka

Munkavégzés helye:

Budapest XII. kerület

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.