Diákmunka - Irodai Asszisztens

MŰISZ Szolgáltató Iskolaszövetkezet

Budapest IV. kerület

Diákmunka - Minőségügyi Asszisztens

Feladatok:

A csoport munkatársainak adminisztrációs feladatainak támogatása, ami magába foglalja:
•Papír alapú dokumentumok rendszerezése, szkennelése,
•Elektronikus fájlok rendszerezése, átnevezése,
•Dokumentumok fizikai eljuttatása felelős személyekhez, aláíratások,
•Sarzsdokumentáció összeszedése a területekről, átadása a minőségügyi munkatársaknak,
•Tájékoztató e-mailek küldése dokumentumok kiadása, visszavonása esetén,
•Lejárt dokumentumok azonosítása, felülvizsgálati/archiválási lista előkészítése, archiválás.

Elvárások:

•MS Office középszintű ismerete
•Angol nyelv középszintű ismerete írásban

SZEMÉLYISÉG:

•Rugalmasság
•Felelősségvállalás
•Jó problémamegoldó képesség
•Készség a csapatmunkára
•Pontosság, precizitás

Amit kínálunk:

Bér: 1800 Ft/óra
Munkavégzés helye: IV. kerület Fóti út
Munkaidő: Hétköznap 08:00-17:00 között heti 12-16 óra vállalásával megbeszélés szerint.
Bérezés:
1800 Ft/óra

Egyéb információ

Labortechnikai termékeket gyártó partnerünk részére keresünk nappali tagozatos diákokat Irodai Asszisztens munkakörbe.

A Eurofins Technologies egy nemzetközi üzletág a Eurofins Csoporton belül, melynek fő tevékenységi köre bioanalitikai és diagnosztikai teszt kitek fejlesztése, gyártása és értékesítése. A Technologies üzletág elsődlegesen Élelmiszer és Környezetbiztonsági megoldásokkal foglalkozik, részben kiterjesztve az állategészségügy és klinikai diagnosztika területeire. A Eurofins Technologies mind külsős partnereket (magán és állami laboratóriumok) mind a Eurofins Csoport többi tagját kiszolgálja termékekkel.

A Minőségügyi asszisztens a Minőségirányirányítási csoport munkáját támogatja a területhez tartozó papír alapú és elektronikus dokumentumok kezelésében, adminisztációs feladatok elvégzésében.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.