Diákmunka - Minőségügyi adatgyűjtő, elemző

MŰISZ Szolgáltató Iskolaszövetkezet

Budapest XXI. kerület

Feladatok:

• Email-es kapcsolattartás a társosztályokkal
• Gyártás során keletkezett adatok összegyűjtése, rendszerezése és elemzése
• Heti, havi rendszerességgel adatok, összefoglalók frissítése
• Kimutatások készítése Excelben, Power Point-ban
• Alapanyagmérésekben való részvétel, ezek összegyűjtésében való részvétel

Elvárások:

• Pontosság, igényes munkavégzés
• Magabiztosság Excel, Power Point használatában
• Munkaidőd: rugalmas; lehetőleg heti 2-5 nap
• SAP ismeret előny
• Közép szintű angol nyelvtudás előny
• Határozott idejű szerződés
• Meglévő vagy folyamatban lévő műszaki tanulmányok
• 18. életéved betöltötted

Amit kínálunk:

Munkavégzés helye: Budapest XXI. kerület (Csepel)
Bérezés:
1400 Ft/óra

Egyéb információ

"Változtassuk meg a holnapot még ma” – mi, a Siemens Energy-nél ezt valljuk az ügyfeleink és a munkavállalóink irányába, a fenntartható, CO2 semleges jövő felé vezető úton.

Budapesti Transzformátorgyárunk több mint 60 éves szakértelemmel és tapasztalattal rendelkezik a transzformátor üzletágban. Az energia a szenvedélyünk: világszerte 66 országba szállítunk olaj- és száraz transzformátorokat, fényt viszünk a háztartásokba, az utcákra és a kórházakba.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.