Diákmunka - Minőségbiztosítási gyakornok

MŰISZ Szolgáltató Iskolaszövetkezet

Budapest XXIII. kerület

Feladatok:

Ezek lesznek a feladataid
•Mérnökök munkájának napi támogatása
•Kimutatások készítése (Excel, Word)
•Kapcsolattartás a társosztályokkal
•Dokumentációkezelés
•Műszaki rajzok értelmezése
•Mérések / anyagvizsgálatok megrendelése és eredmények kiértékelése
•Reklamációk kiküldése beszállítóknak
•Táblázatok, prezentációk készítése, aktualizálása

Elvárások:

Amik szükségesek a feladataid ellátásához
•Folyamatban lévő műszaki tanulmányok
•Műszaki rajzolvasás
•Microsoft Word, Excel felhasználói szintű ismerete
•Jó kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt
•Alapszintű angol nyelvtudás írásban
•Min. 24 óra munka/hét

Amit kínálunk:

Bérezés:
1500 Ft/óra

Egyéb információ

"Szerte a világon jelentősen hozzá akarunk járulni az emberek biztonságához a vasúton és a közúton egyaránt."
A Knorr-Bremse konszern müncheni székhelyével a vasúti és haszongépjármű rendszerekhez gyártott fékrendszerek területén világszerte vezető gyártónak számít. Technológiai fejlődés meghatározóként a Knorr-Bremse több mint 110 éve mértékadónak számít a modern fékrendszerek fejlesztése, gyártása, forgalmazása és szervize területén.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.