Diákmunka - Mérnök gyakornok

MŰISZ Szolgáltató Iskolaszövetkezet

Szigetszentmiklós

Feladatok:

-munkalapok elektronikus és papír alapú iktatása
-csomagolóanyag bevételezés
-szállítólevelek iktatása
-egyedi eszközök, anyagok felkutatása az interneten illetve meglévő partnereinknél
-egyszerű, projektekkel kapcsolatos adminisztráció, időpont egyeztetés e-mailben, telefonon
-alvállalkozók fogadása, kísérése, munkalapok leigazolása
-raktár oldalról jelzett problémák figyelése, javítás adminisztratív nyomon követése (nearmiss fájl)
-karbantartás KPI adatok összesítése
-egyéb egyszerű feladatok végrehajtása melyek nem igényelnek nagy szaktudást

Elvárások:

•Mérnöki tanulmányok (gépész, vagy villanymérnök)
•Analitikus és gyakorlatias gondolkodásmód
•MS Office termékek kiváló ismerete (Word, Excel, PowerPoint)
•Önállóság és csapatmunkára való képesség
•Angol nyelv magabiztos, használata

Amit kínálunk:

Amiit kínálunk:
•Felelősségteljes pozíció, rugalmas munkavégzés, szakmai fejlődés és továbbképzés egy dinamikusan fejlődő vállalatnál.
Bérezés:
1500 Ft/óra

Egyéb információ

A Schneider Electric a világ egyik vezető vállalata a villamosipar területén. Munkatársaink a világ több mint 100 országában azért dolgoznak, hogy termékeinkkel és rendszereinkkel tökéletes megoldásokat nyújtsunk az energiamenedzsment és villamosenergia-elosztás, az ipari folyamatok irányítástechnikája és automatizálása, az épületautomatizálás és biztonság, a kritikus energiaellátás és hűtés, az installációs rendszerek és vezérlés területén.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.