Diákmunka - Mérnök asszisztens/gyakornok

Bruttó 1 530 - 1 882 Ft/óra

MISZ Műegyetemi Iskolaszövetkezet

1163 Budapest, Védő utca

Partnerünk 2003 alapítású, tervező iroda, amely olaj-és gázipari, valamint gyógyszeripari területen dolgozik. Vállalatuk irányítástechnikai, műszerezési, validálási, tervezési munkákat végez.
Az új munkatárs feladata a szakirányi tervezésben való részvétel, villamos tervek szakirányú elkészítése. Ipari karbantartási/terepi tapasztalat előny, de nem feltétel.

Munkavégzés helyszíne: Budapest XIV. kerület, Aranycsillag utca
Munkaidő: minimum heti 16 óra
Fizetés:  br. 1530 – 1882 Ft/óra megegyezés szerint

Főbb feladatok, munkák:

  • Villamos tervek készítésében segédkezés;
  • Terepi felmérések;
  • Szakmai anyagok előállítása;
  • Mérnök mellet szakmai feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Nappali tagozatos aktív hallgatói jogviszony (25 év alatt lehetsz passzív is!)
  • Folyamatban lévő, végzős villamosmérnök vagy rokonterületű tanulmányok;
  • Felhasználói szintű MS Office (Word, Excel, PowerPoint) ismeretek;
  • Felhasználói szintű AutoCAD ismeretek;
  • Középfokú angol nyelvtudás;
  • Önállóan képes dolgozni;
  • Csapatjátékos

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Ipari technológiai Karbantartási/terepi szerelői munkatapasztalat.
  • Jogosítvány „B”
  • Jó kommunikációs képesség

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Építőipar, Ingatlan
  • Műszaki rajzoló
  • Műszaki előkészítő

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva tudsz az önéletrajzod feltöltésével, elérhetőségeid megadásával.