Diákmunka - Marketing gyakornok

MŰISZ Szolgáltató Iskolaszövetkezet

Budapest IX. kerület

Feladatok:

Miben számítunk rád?
- A marketing csapat napi szintű támogatásában
- Rendezvények szervezésének támogatásában
- Grafikai anyagok készíttetésében
- Kapcsolattartásban a társosztályokkal, külső partnerekkel, ügynökségekkel
- Marketing jellegű tárgy- és eszközbeszerzések, rendelések intézésében, lebonyolításában
- Megrendelések, számlák, szerződések ügyintézésében
- Adminisztratív feladatok ellátásában

Elvárások:

Rád építünk, ha...
- Nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkezel és marketing területen tanulsz
- Pontos, alapos, önálló munkavégzés jellemez
- Legalább heti 30 órában be tudsz kapcsolódni a munkánkba

Amit kínálunk:

Munkádért cserébe
- Nagyvállalati környezetben történő munkavégzést kínálunk
- Stabil vállalati hátteret adunk
- Aktív közösségi életet, hobbicsoportokhoz való csatlakozási lehetőséget kínálunk

Egyéb
- Fontos számunka a kollégáink és jelöltjeink egészsége és biztonsága, így mind a kiválasztás során, mind a munkavégzés során nagy figyelmet fordítunk rá
- Jelenlegi helyzetben interjúink online zajlanak
Bérezés:
1500 Ft/óra

Egyéb információ

A KÉSZ Csoport tagvállalatai tevékenységüket Magyarországon és Európa több országában, a technológiai és mérnöki iparágakban, a szálloda- és vendéglátóiparban, eszközkezelés és finanszírozás, valamint üzletviteli megoldások és szolgáltatások területén végzik.

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.