Diákmunka - Manuális szoftvertesztelő gyakornok

MŰISZ Szolgáltató Iskolaszövetkezet

Budapest XI. kerület

Elvárt technológiák
WINDOWS
WINDOWS

Feladatok:

A munkanapokat a következő feladatokkal töltenéd:
•Ügyfelünk szoftverének manuális tesztelésével
•Teszttervek kidolgozásával Xray segítségével, valamint további teszttervként megvalósítható munkafolyamatok kidolgozásával

Elvárások:

A leendő csapatvezetőd szerint az alábbi skillekre és/vagy tapasztalatokra lesz szükséged a munkavégzés során:
•Aktív hallagatói jogviszonyra (mérnöki vagy informatikai szakirány)
•Műszaki affinitásra
•Tapasztalatra Windows és webes alkalmazások terén
•Aktív német nyelvtudásra
•Előny, ha már rendelkezel tesztelői tapasztalattal

Amit kínálunk:

Az elvárt teljesítményhez minden szükséges támogatást megadunk:
•Szakmai és nyelvi képzések
•Részvétel hazai és külföldi konferenciákon és meetupokon
•Csapatépítő programok és céges rendezvények
•Nagy hangsúlyt fektetünk az újonnan érkező kollégák gördülékeny beilleszkedésére
•Céges foci & jóga
•Támogatjuk a munkatársaink proaktív szabadidős ötleteit (pl. Board Game Club)
•Ingyenes parkolási lehetőség az irodaház mélygarázsában
•Roller, és biciklitároló
•PlayStation 5
•Csocsó

Bérezés:
2000-2500 Ft/óra

Egyéb információ

A HEITEC Hungary Kft. 2017 szeptemberében indult el Budapesten zöldmezős beruházásként, mindössze 1 fővel. Fókuszban a szakmaiság áll, folyamatainkban pedig törekszünk a minél kisebb bürokráciára. Magunkat egy fiatalos és dinamikusan növekvő cégként definiáljuk, családias, rugalmas környezetet teremtve a mindennapokban.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Tesztelő, Tesztmérnök

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.