Diákmunka - LOGISZTIKUS GYAKORNOK-TEHERVAGON ÜZLETÁG

MŰISZ Szolgáltató Iskolaszövetkezet

Budapest XXIII. kerület

Feladatok:

EZEK LESZNEK A FELADATAID
•A Gyártástervező csapat támogatása, riportok, elemzések készítése
•A gyakornok teljes körű betekintést kap a csoportot érintő rendelések kezelésétől a beérkeztetésig.
•Megismeri az SAP rendszer bizonyos tranzakcióit, a gyártástervezési folyamatokat és az anyag ellátási technikákat.

Elvárások:

AMIK SZÜKSÉGESEK A FELADATAID ELLÁTÁSÁHOZ
•Analitikus gondolkodásmód (tud rendszerben gondolkodni), precíz, megbízható, munkájára igényes
•MS Office felhasználói szintű ismerete - magabiztos Excel-használat (Pivot, Fkeres)
•Rugalmasság, szorgalom, jó kommunikációs készség, csapatjátékos

Amit kínálunk:

MÉG NAGYOBB ESÉLYED VAN, HA
•Magabiztos angol nyelvismerettel rendelkezel
•Logisztikai vagy közgazdasági tanulmányokat folytatsz

Bérezés:
1500 Ft/óra

Egyéb információ

Vár Téged a Knorr-Bremse csapata! Amennyiben még tanulsz, de közben szeretnéd színesíteni tudásod és tapasztalataid egy nemzetközi vállalatnál, egy fiatalos és innovatív csapatban, vagy netán a szakmai gyakorlati helyedet keresed, úgy itt a lehetőség számodra!

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.