MŰISZ Szolgáltató Iskolaszövetkezet

Diákmunka - Légi / tengeri szállítmányozási ügyintéző

Feladatok:

-archiválás és adatrögzítés, szkennelés, illetve kommunikáció és kapcsolat segítése az iroda és a raktár között.

Szeretnénk tájékoztatni, hogy a reptéri irodánk elköltözött az újonnan épült Cargo City-be. Küldöm a címet és megközelítést is:

Az új iroda hivatalos címe: 2220 Vecsés, reptéri Cargo City 325-ös épület W3-as szekció (ez az első, jobb oldali épületben a középső raktárat és lépcsőházat jelenti…)

Elvárások:

Elvárásaink:
•Magabiztos és ügyfélcentrikus hozzáállás.
•Kitűnő kapcsolatteremtő, kommunikációs képesség.
•Pozitív, energikus személyiség és kezdeményezőkészség.
•Eredményorientált és ambíciózus személyiség.
•Angol kommunikációképes nyelvtudás.

Előnyt jelent:
•Szállítmányozói, logisztikai vagy szolgáltató területen szerzett végzettség/tapasztalat.
•Bármilyen más idegen nyelv ismerete.

Amit kínálunk:

Megközelíthetősége autóval a Ferihegy 2A/B terminál előtti körforgalom után jobbra kanyarodva a Cargo City felé lehetséges (dolgozói parkolóban megállva).
Tömegközlekedéssel pedig a Nagyvárad térről induló 200E Cargo City busszal lehet könnyedén eljutni ide.
Bérezés:
1290 Ft/ óra

Egyéb információ:

A cargo-partner egy dinamikus és fejlődő szállítmányozási és logisztikai vállalat. Világszerte nagy sikerrel működünk. A légi és közúti osztályuk részére keresünk munkatársakat:

Légi / tengeri szállítmányozási ügyintéző
pozícióba.

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Szállítmányozó

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Diákmunka

Munkavégzés helye:

Vecsés

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.