Diákmunka - Lámpa összeszerelés

MŰISZ Szolgáltató Iskolaszövetkezet

Budapest XIII. kerület

Feladatok:

- Partnerünk által fejlesztett és gyártott lámpák összeszerelése a megadott eljárás szerint,
- Műhely rendben tartása.

Elvárások:

Olyan munkatársat keresünk, aki már látott műhelyt, körfűrészt és csavarhúzót, jó a kézügyessége, precíz.

Amit kínálunk:

Jelenleg 1 főre, heti 1 napra (8 óra) hétköznapokon van szükségünk. A kapacitási igény a beérkező rendelésszámmal megegyezően folyamatosan emelkedhet. Tehát hosszútávon gondolkodunk az új munkatársban.

Munka időtartama: azonnali kezdéssel – 05.20-ig
Bérezés:
1300 Ft/ óra

Egyéb információ

Technikus munkatársat keresünk XIII. kerületi munkahelyre, napi 4/6/8 órában.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.