Diákmunka - Laboráns és logisztikai asszisztens diák

MŰISZ Szolgáltató Iskolaszövetkezet

Budapest XI. kerület

Feladatok:

•Beérkező szállítmányok regisztrálása online rendszerben
•Oldatok, és egyéb speciális szállítási formátumok elkészítése és megtervezése
•Árajánlatok készítése
•Kimenő szállítmányok és dokumentáció előkészítése
•Email-es kapcsolattartás kliensekkel, beszállítókkal

Elvárások:

•Angol középfokú nyelvtudás (társalgási szint)
•Számítástechnikai alapismeretek
•Megbízhatóság
•Precizitás
•Nagyfokú önállóság
•Laboráns tapasztalat
•Heti 20 óra vállalása

Amit kínálunk:

•Versenyképes fizetés
•Fiatalos, dinamikusan fejlődő csapat
Bérezés:
2090 Ft/ óra

Egyéb információ

Startup versenyeken díjazott, magyar, innovatív partnerünk részére keresünk laboráns és logisztikai asszisztens diák-munkatársat.

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Laboráns

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.