Diákmunka - Kreatív szövegíró

MŰISZ Szolgáltató Iskolaszövetkezet

Budapest III. kerület

Diákmunka - Kreatív szövegíró német nyelvtudással

Feladatok:

Szövegírói munkakör (hirdetések, hírlevelek, hosszabb és rövidebb cikkek, weboldal szövegek írása, online marketinghez kapcsolódó adminisztratív feladatok.

Elvárások:

Az ideális jelölt:
- Nappali tagozatos felsőoktatási tanulmányokat folytat
- Pontos, precíz, megbízható
- Gyorsan és szívesen tanul, lényeglátó munkatárs, aki nem fél a kihívásoktól
- Jó helyesírással rendelkezik;
- Szeret és tud is gyorsan, de precízen dolgozni
- Alkalmazkodó és kedves, ha szükséges, vannak innovatív ötletei
- Nem okoz neki gondot az irodai munkavégzés, zajban is képes koncentrálni
- Lendületes, gyorsan feltalálja magát minden helyzetben
- Határidőket pontosan betartja, a céges érdekeket saját érdekként kezeli
- Kreatív, jó képzelőerővel rendelkezik, képes írni szinte bármiről
- Word és Excel kezelése nem okoz neki problémát

Amit kínálunk:

- Irodai munka (Budapest, 3. kerület Árpád Fejedelem útja)
- Hosszútávú, megbízható munkahely
- Barátságos és segítőkész munkatársakkal dolgozhatsz egész nap
- Változatos feladatkörökben próbálhatod ki magad
- Lehetőséged nyílik rá, hogy képezd magad az online marketing számos területén (tanulásra fordított időd a munkaidő részét képezi – fizetünk, hogy tanulj)

A jelentkezéshez szükség lesz motivációs levélre valamint egy próbacikkre, melynek témáját majd egyeztetés után kapod meg.
Bérezés:
Nettó 1200 Ft/óra

Egyéb információ

SZÖVEGÍRÓT KERESÜNK!
Nappali tagozatos diákokat keresünk Online Marketinggel foglalkozó partnerünk részére hosszú távra.

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Szerkesztő, Szövegíró

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.