Diákmunka - Könyvelő gyakornok

MŰISZ Szolgáltató Iskolaszövetkezet

Budapest XIII. kerület

Feladatok:

Feladatok:
számlák iktatása, ellenőrzése
vevői, szállítói számlák könyvelése
banki kiegyenlítések, banki forgalom könyvelése, egyeztetése
pénztári tételek könyvelése, pénztár egyeztetése

haladóknak :
vegyes könyvelési tételek elszámolása, könyvelése
havi zárások előkészítése
adóegyenlegek ellenőrzése
közreműködés éves beszámoló összeállításában

Elvárások:

Elvárások:
- legalább heti 25-40 óra munkavégzés
- szakirányú felsőfokú képzésben való részvétel, legalább 2. éves tanulmány
- excel készségszintű ismerete, használata

Amit kínálunk:

Bérezés:
1300 Ft/óra

Egyéb információ

Irodánk több, mint húsz éve áll zömében vegyesvállalati partnereink rendelkezésére bérszámfejtési, könyvelési, könyvvizsgálati szolgáltatással. Dinamikus fiatal csapat tagja lehetsz, a fizetésen kívül értékes szakmai tapasztalattal gyarapodsz, különféle könyvelési rendszereket ismerhetsz meg. Igény esetén szakmai gyakorlati helyet, külső konzulensi támogatást biztosítunk.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.