Diákmunka - Könyvelő gyakornok

Bruttó 1 500 Ft/óra Mozgóbér Bónusz

MADS - Márton Áron Iskolaszövetkezet

1134 Budapest, Váci út 36-38.

  • Megbízónk a Europ Assistance.

Europ Assistance 1997 óta van jelen Magyarországon, és biztosít assistance szolgáltatásokat partnereik és ügyfeleik számára a magyar, román és szerb piacon. Régiós központként az Europ Assistance Magyarország bármilyen helyzetben képes segíteni ügyfeleinek a környező országokban, valamint egyedülálló nemzetközi hálózatuknak köszönhetően bárhol a világon. Szolgáltatásuk kulcsa egyedülálló szolgáltató partnerekből álló világhálózatuk és 40 speciális felkészültségű éjjel-nappal működő segélyhívó központjuk, melyek a világ több mint 208 országában teszik lehetővé az azonnali helyszíni beavatkozást az év 365 napján.

Főbb feladatok, munkák:

  • Kimenő, bejövő számla könyvelések
  • Könyvelési adatok előkészítése MIS-be való betöltéshez (bank)
  • Havi gyakorisággal főkönyvi egyeztetések elvégzése, nyitott tételek pontozása
  • Vevő egyeztetések, nyitott tételek pontozás
  • Egyéb feladatok a számviteli vezető vagy gazdasági vezető utasításának megfelelően

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Érvényes nappali tagozatos aktív jogviszony igazolás vagy passzív jogviszony igazolás (ebben az esetben csak 25 év alatti diákok jelentkezését tudjuk elfogadni)
  • Precizitás
  • Excel felhasználó szintű használata
  • A csapatmunkához szükséges szintű kommunikációs készség
  • Megbízhatóság
  • MUNKAIDŐ: H-V 6.30-22.00-ig, heti min. 20 óra vállalásával
  • A műszakok minden estben 4-6-8 órásak (nincs köztes, 3, 5, 7 stb.)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Pénzügy vagy könyvelés területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Haladó excel tudás

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Fiatalos pörgős csapat
  • Rugalmas munkaidő
  • Előrelépési lehetőség
  • Trainingeken való részvétel (pl. kommunikációs, érzelmi intelligencia)
  • Céges rendezvényeken, csapatépítőn való részvétel
  • Időszakosan céges ajándékok (pl. bluetooth hangszóró, naptej, esernyő, C-vitamin, termosz)
  • Téli és nyári bónusz (teljesítmény alapon plusz juttatás)
  • Betanuláshoz szükséges oktatóanyagok és mentor biztosítása
FIZETÉS:
Bruttó alapbér betanítás alatt: 1500 Ft/óra +délutáni műszakpótlék 30% (18:00-22:00), ünnepnapi műszakpótlék 100%
  • Órabér bruttó 1500 Ft/óra
  • kimagasló teljesítmény, megbízhatóság esetén bruttó 1600 Ft/óra
  • 18:00 és 22:00 óra között műszakpótlék 30%, ünnepnapi műszakpótlék 100%
A bruttó bér 2022. január 1-től egyenlő a nettó bérrel havi bruttó 433.700 Ft-ig, ha még nem töltötted be a 25. életéved. A 433.700 Ft-os összeg fölött 15% SZJA-t kell vonnunk továbbra is.
A kedvezmény azokra a hónapokra jár, amelyekben a fiatal a 25. életévét még nem töltötte be.
A kedvezmény abban a hónapban érvényesíthető utoljára, amelyben a fiatal betölti a 25. életévét.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Szakmai asszisztens
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés

A "Jelentkezem" gombra való kattintás után, kérem, mellékelje önéletrajzát!