Diákmunka - KÉPZÉSI ÉS FEJLESZTÉSI GYAKORNOK

MŰISZ Szolgáltató Iskolaszövetkezet

Budapest IX. kerület

Feladatok:

•Képzések szervezésében
•Kapcsolattartásban a megrendelővel, a partnerrel és a jelentkezőkkel
•Képzések helyszínének előkészítésében
•Visszamérések és elégedettségmérések kezelésében
•Képzésekkel kapcsolatos előzetes és utólagos adminisztráció vezetésében, egyeztetésében
•Tanulmányi szerződések előkészítésében
•Piackutatásban

Elvárások:

•Nappali tagozatos aktív/ 25 év alatti passzív jogviszonnyal rendelkezel
•Heti minimum 20-30 órát tudsz vállalni
•Képes vagy pontos, alapos, önálló munkavégzésre
•Jó kommunikációs képességekkel rendelkezel
•Alapszintű számítógépes ismeretekkel rendelkezel (Excel, Word)

Amit kínálunk:

Munkádért cserébe
•Mobiltelefont, illetve laptopot biztosítunk a számodra
•Beleláthatsz a szervezet teljes HR tevékenységébe
•Részt vehetsz valamely kompetenciafejlesztő képzésünkön
•Szakmai fejlődési lehetőséget kínálunk

Munkakör betöltése során előnyt jelent
•Azonnali munkakezdés
•Pszichológia vagy HR területen folytatott tanulmányok
Bérezés:
1500 Ft/óra

Egyéb információ

Mi, a KÉSZ Csoport, a régió egyik legszélesebb portfóliójával -, a jövőre nézve pedig további ambiciózus tervekkel rendelkező magyar vállalatcsoportja vagyunk. Bár elsősorban építőipari márkaként ismerhetsz minket, az elmúlt közel 40 évben számos érdekeltségre tettünk szert egyéb piacokon is, mint a szálloda és vendéglátás, ipari technológia, ingatlanüzemeltetés- és fejlesztés, hajó- és vízépítés, szállítmányozás, flottakezelés, vagy épp üzleti szolgáltatások. Több, mint 2000 embert foglalkoztatunk a régióban, Magyarország mellett Romániában, Oroszországban, Ukrajnában, Szerbiában és Németországban is van irodánk. Egymásra alapozunk. A tudásra építünk.

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Képzés, Fejlesztés

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.