Diákmunka - Junior Újságíró

MŰISZ Szolgáltató Iskolaszövetkezet

Budapest XIII. kerület

Feladatok:

• Ingatlanpiachoz, ingatlanokhoz, lakberendezéshez kapcsolódó és egyéb cikkek, hírek és posztok elkészítése (írása és szerkesztése)
• Releváns szakmai információk gyűjtése, rendszerezése
• Megrendelésre készülő PR anyagok nyomonkövetése, ezek elkészítésében és megjelentetésében való közreműködés
• Megjelenések és publikációk adminisztrációja, statisztikák készítése

Elvárások:

- affinitás az íráshoz
- Jó excel ismeret

Amit kínálunk:

Munkaidő: Hétköznap 09:00-17:00 között megbeszélés szerint legalább heti 20 órában, betanulás után alkalmankénti home office is lehetséges.
Bér: 1200 Ft/óra
Munkavégzés helye: 13. kerület Révész u.
Bérezés:
1200 Ft/óra

Egyéb információ

Ingatlanpiaci partnerünk részére keresünk nappali tagozatos diákokat Junior Újságíró munkakörbe hosszú távra.

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Újságíró, Riporter

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.