MŰISZ Szolgáltató Iskolaszövetkezet

Diákmunka - JUNIOR TANÁCSADÓI GYAKORNOK

Feladatok:

Mi a feladat?
-az irodai részleg munkájának segítése,
-adatbázis kezelése, adminisztrációs feladatok
-közreműködés szakmai anyagok összeállításában hazai és nemzetközi ügyfelek részére
-prezentációk és összesítések készítése, angol nyelven is,
-a szükséges bérleti szerződések és megállapodások előkészítésében való közreműködés,
-telefonos kapcsolatfelvétel potenciális ügyfelekkel

Elvárások:

Kit várunk?
-legyél egyetemi/főiskolai (utolsó éves) hallgató, lehetőleg gazdasági, jogi vagy műszaki területről,
-angol nyelvtudásod írásban és szóban egyaránt
-jól ismerd és tudd használni az MS Office-t, Powerpoint-ot, Excel-t is,
-legyen jó kommunikációs-, és kiváló kapcsolatteremtő-, meggyőző képességed, üzleti szemléleted,
-legyél cél- és eredményorientált,
-legyél rugalmas, dinamikus személyiség, poraktív hozzáállással,

Örülünk, ha:
-rendelkezel grafikai ismerettel,
-blog írásban is szereztél tapasztalatot

Amit kínálunk:

Mit kínálunk?
cégünk és az irodai ingatlanpiac megismerését,
tagja lehetsz egy dinamikus, fiatalos csapatnak, jó munkahelyi légkörben, egy inspiráló környezetben,
-diploma megszerzése után teljes munkaidős asszisztensi, később junior tanácsadói pozícióban folytathatod nálunk a munkádat,
-versenyképes jövedelmet

Bérezés:
1400Ft/ óra

Egyéb információ:

Kik vagyunk?
A BNP Paribas Real Estate nemzetközi hálózatának tagjaként az egyes irodák által megszerzett helyi tapasztalatokra támaszkodva magas színvonalú ingatlanpiaci szolgáltatásokat nyújtunk ügyfeleink részére.

A Robertson Hungary 2001 óta tevékenykedik a magyar kereskedelmi ingatlanpiacon. Szakterületünk kiterjed az irodai, üzlethelyiség, befektetési és ipari ingatlanok területére. Szakértő csapatunk rendelkezésükre áll, ingatlan vétel, eladás és bérbeadás területein, megvalósulási tanulmányok, és értékbecslések készítésében.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Magyar (Anyanyelvi szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Diákmunka

Munkavégzés helye:

Budapest VII. kerület

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.