Diákmunka - Junior sales manager

MŰISZ Szolgáltató Iskolaszövetkezet

Budapest XIV. kerület

Feladatok:

Elvégzendő munka:
- Német-magyar oktatási kiadó és taneszköz-forgalmazó cég értékesítési tevékenységében való tevékeny részvétel
- Beszállítókkal való kapcsolattartás
- Kalkulációk készítése excel-ben, ellenőrzést követően árajánlatok készítése
- Telefonos ügyintézés
- Vevői, beszállítói megrendelések rögzítése, számlázás
- Bejövő számlák iktatása, kezelése
- Viszonteladói adatbázis karbantartása, bővítése (szerződések ellenőrzése, nyilvántartása, új viszonteladók regisztrálása a webáruházba)
- Webáruház kezelése
- Készletgazdálkodás

Elvárások:

Elvárások:
- szakirányú egyetemi, főiskolai vagy felsőfokú szakképzésben való részvétel
- megbízható, precíz, rendszerező személyiség
- képesség csoportmunkára
- angol nyelv aktív használata
- gazdasági ismeretek, webes ismeretek, Facebook kezelés,
- ajánlatok írásához jó fogalmazó készség,
- Microsoft Office szoftverek magas szintű kezelése
- német nyelv ismerete előny

Amit kínálunk:

- jó munkakörülmények
- az angol nyelv napi használata
- használható gyakorlati tapasztalatok megszerzésének lehetősége

Bérezés:
1500 Ft/óra

Egyéb információ

Várjuk jó kommunikációs képességgel rendelkező, gazdasági tanulmányokat folytató, pontos, precíz diákok jelentkezését.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.