Diákmunka - Junior Project Manager

MŰISZ Szolgáltató Iskolaszövetkezet

Budapest XIII. kerület

Feladatok:

Mik lesznek a feladataid?
•A CPI cégcsoport társaságainak tulajdonában és üzemeltetésében álló épületekben potenciálisan bérbeadható bérleményi területek bérlői igények alapján történő tervezése, terveztetése, tendereztetése, kivitelezésének bonyolítása;
•A Leasing osztály teljeskörű kiszolgálása: ajánlatok készítése tervi és költségvetési vonatkozásokban;
•Az épületek fejlesztése, felújítási munkálatainak tervezése, terveztetése, bonyolítása;
•Új fejlesztési projektek teljeskörű bonyolítása (terveztetése, engedélyeztetése, tendereztetése, kivitelezésének bonyolítása);
•Az épületek digitalis tervállományának fejlesztése, karbantartása, folyamatos aktualizálása;
•Folyamatos kapcsolattartás az alvállalkozókkal, társosztályokkal.

Elvárások:

Kit keresünk?
•Építész- vagy építőmérnök területen szereztél diplomát, vagy ennek megszerzésén dolgozol végzős hallgatóként
•Ha egyetemi tanulmányaid miatt nem tudod vállalni a heti 40 órás munkavégzést, részmunkaidőben is nyitottak vagyunk az együttműködésre. Fontos viszont, hogy heti minimum 25 órában tudj jönni dolgozni.
•Társalgási szintű angol nyelvtudással rendelkezel
•Magabiztos használója vagy az ArchiCAD szoftvernek
•Erős kommunikációs és problémamegoldó készségekkel rendelkezel
•Szívesen dolgozol csapatban, de az önálló munkavégzéstől sem riadsz vissza

Amit kínálunk:

Bérezés: szakmai tapasztalattól, szakmai tudástól függően: bruttó 1800-2000 Ft (25 év alatt nettó is)
Bérezés:
1800-2000 Ft/ óra

Egyéb információ

Irodaházak üzemeltetésével, fejlesztésével foglalkozó nemzetközi partnerünk részére keresünk utolsó éves építész- vagy építőmérnök hallgatót, Junior Project Manager pozícióba.

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Projektmanager

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.