Diákmunka - Junior IT rendszergazda

MŰISZ Szolgáltató Iskolaszövetkezet

Üllő

Elvárt technológiák
WINDOWS ACTIVE DIRECTORY DNS DHCP

Feladatok:

• felhasználók számára segítség nyújtása (helpdesk – LEVEL1)
• Windows-os kliens számítógépek szoftveres és hardveres telepítése, karbantartása
• felhasználói szoftverek telepítése, felügyelete
• a munkakör ellátásával és a rendszerekkel kapcsolatos dokumentációk precíz, naprakész pontos vezetése
• felhasználói és csoportjogosultságok kezelése és karbantartása

Elvárások:

• hardveres szerelési ismeretek (CPU, RAM, HDD stb.)
• hálózati rendszergazda tapasztalat (switch, router, tűzfal beállítások, Active Directory, DNS, DHCP alapismeretek)
• pontos, megbízható és önálló munkavégzés
• teljesítményorientált, problémamegoldó szemlélet
• kommunikatív, csapatjátékos személyiség
• legalább középfokú szakirányú végzettség
• szakmai angol nyelvi szövegértés
• erkölcsi bizonyítvány
• B kategóriás jogosítvány

Előny:
• OKJ-s szakképesítés
• informatikai trendek követése, fejlődési hajlandóság
• utazási hajlandóság
• legalább 1 év munkatapasztalat

Amit kínálunk:

Bérezés:
2000 Ft/ óra

Egyéb információ

Üllőn lévő autóalkatrész forgalmazó partnerünk részére keresünk diák-munkatársakat, Junior IT rendszergazda pozícióba, kb. 2 hónapos időtartamra.

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszergazda

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.
Üllő