Diákmunka - Junior energetikus

MŰISZ Szolgáltató Iskolaszövetkezet

Budaörs

Feladatok:

A társaság energiagazdálkodással kapcsolatos szolgáltatási tevékenységén belül szerepelnek az egyes energetikai tanácsadási, energetikai auditálási, energetikai állapotfelmérési tevékenységek támogatása, valamint kiemelt ipari projektekben való részvétel.

Elvárások:

Követelmény: Szakirányú BSc/MSc képzésben résztvevő, gépész-, villamos- vagy energetikai mérnök hallgató, aki rendelkezik legalább 2 lezárt félévvel, és minimum 2 hátralévő félévvel a tanulmányaiból.

Előny:
•Angol/német nyelvtudás,
•Bármilyen diákszervezetben való részvétel
•Tanszéki munkavégzés
•TDK
•BME diploma, vagy tanulmányok
•WinWatt szoftverismeret

Munkavégzés mennyisége: min. heti 20 óra

Amit kínálunk:

Partnerünk a tanulmányok végeztével, közös elégedettség esetén főállású munkatársként is számítana a gyakornokra.
Bérezés:
Nettó 1495 Ft/ óra

Egyéb információ

Mérnöki tanácsadó partnerünk részére keresünk Projekt támogató gyakornokot.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.
Budaörs