Diákmunka - Junior bankszakmai tesztelő

MŰISZ Szolgáltató Iskolaszövetkezet

Budapest VI. kerület

Elvárt technológiák
MS OFFICE
MS OFFICE

Feladatok:

•Inforex terméken keresztül történő pénzügyi műveletek lebonyolításának ellenőrzése, tesztesetek lebonyolítása
•tesztelési folyamatok támogatása a tesztcsoporttal való szoros együttműködés révén
•pénzügyi szakértői és tanácsadási folyamatokban való részvétel magyarországi és nemzetközi projekteket érintve
•az alapvető gazdasági és pénzügyi változások folyamatos figyelemmel kísérése
•az ügyfelektől érkező igények szerinti szoftverfejlesztéshez szükséges információk nyilvántartása.

Elvárások:

AMIT ELVÁRUNK TŐLED:
•pénzügy/számvitel szakos tanulmányok
•középfokú, magabiztos angol nyelvismeret
•kiváló kommunikációs készségek
•magabiztos ismerete és használata az MS Office alkalmazásoknak
•jó logikai, numerikus, problémamegoldó készség

ELŐNYT JELENT:
•német vagy más nyelvek magas szintű ismerete
•informatikai, adatbázis-lekérdezése ismeretek

Amit kínálunk:

AMIT AJÁNLUNK NEKED:
•belvárosi munkahely
•tanulmányokhoz igazítható munkaidő
•kreatív, önálló munkavégzési lehetőség
•dinamikus karrierpálya
Bérezés:
1470 Ft/ óra

Egyéb információ

A munkahelyről: A Nyugati közelében egy parkolóház tetején zöld oázis, amivel megnyitjuk Neked a belváros közepén az igazán inspiratív munkahely kapuját.

A pozícióra kizárólag pénzügy/számvitel szakos hallgatók jelentkezését várjuk.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Tesztelő, Tesztmérnök

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.