Diákmunka - Játékmester szabadulószobában

MŰISZ Szolgáltató Iskolaszövetkezet

Debrecen

Feladatok:

Érkező vendégek fogadása
Játékszabályok ismertetése
Játékosok ráhangolása a történetre
Helyiség berendezéseinek visszarendezése

Elvárások:

Nappali tagozatos aktív vagy passzív jogviszony
Hosszú távú munkavégzés
Kreativitás
Jó kommunikációs készség
Vidám, jókedvű és mosolygós személyiség

Amit kínálunk:

A munka hosszú távú és időben nagy rugalmasságot igényel.
Elsősorban olyan diákok jelentkezését várjuk, akiknek sok szabadideje van esetleg passzív egyetemi féléven vannak.
Bérezés:
1150 Ft/óra

Egyéb információ

Szereted a kihívásokat? Szeretnél Te is részese lenni a szabadulószoba adta izgalmaknak? Akkor jelentkezz hozzánk játékmesternek.

Állás, munka területe(i):

  • Vendéglátás, Hotel, Idegenforgalom
  • Animátor

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.
Debrecen