Diákmunka - IT rendszergazda gyakornok

Bruttó 1 700 Ft/óra bér

MELÓ-DEPÓ 2000. Szövetkezet

1123 Budapest

Csatlakozz hozzánk

pozícióba!

Minden érdekel, ami technológia? Az informatika a véredben van? Ha szeretnél még jobban belemerülni az IT világába akkor van egy jó hírünk, IT rendszergazda gyakornokot keresünk heti 20-30 órában budapesti munkavégzéssel!

Főbb feladatok, munkák:

  • mindennapi IT támogatás biztosítása;
  • általános, IT feladatokhoz kapcsolódó adminisztráció;
  • a cég eszközparkjának karbantartása és bővítése;
  • részvétel a beszerzési folyamatokban, majd leltározásban;
  • kapcsolattartás és együttműködés a Back Office és HR csapattal.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • nappali tagozatos aktív / passzív hallgatói jogviszony;
  • folyamatban lévő egyetemi vagy főiskolai informatikai vagy műszaki tanulmányok;
  • stabil IT készségek, számítógépes hardver ismeretek, MS Office programok ismerete;
  • angol nyelv tárgyalóképes ismerete;
  • gyors tanulási képesség;
  • önálló munkavégzés;
  • ambiciózus, nyitott, érdeklődő, tanulni vágyó személyiség.

Amit kínálunk:

  • hosszú távú, szakmai fejlődési lehetőség;
  • energikus, barátságos, fiatal csapat, kiváló kollégák;
  • rugalmas munkavégzés; szakmai gyakorlat elfogadtatása.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő