Diákmunka - IT GYAKORNOK

MŰISZ Szolgáltató Iskolaszövetkezet

Budapest IX. kerület

Elvárt technológiák
WINDOWS
WINDOWS

Feladatok:

Számítógépek és laptopok Windows telepítésében és előkészítésében
Beérkező IT eszközök rendszerbe vételének asszisztálásában
Mobiltelefonok előkészítésében és átadásában a felhasználóknak
Kevésbé komplikált Windows és alkalmazás hibák elhárításában
Leltárban és raktározásban való segítség nyújtásban

Elvárások:

Ha nappali tagozatos jogviszonnyal rendelkezel és IT területen tanulsz
Heti minimum 30 órát tudsz vállalni
Jó problémamegoldó képességgel rendelkezel,
Proaktivitás és precizitás jellemez
Jó kommunikációs képességgel rendelkezel, amelyre szükséged lesz a felhasználókkal való kapcsolattartásban

Amit kínálunk:

Munkádért cserébe
IX. kerületi munkavégzés, könnyen megközelíthető irodaházban,
Folyamatos fejlődési lehetőség
Nagyvállalati környezetben történő munkavégzést kínálunk
Stabil vállalati hátteret adunk
Bérezés:
1210 Ft/óra

Egyéb információ

A KÉSZ Csoport tagvállalatai tevékenységüket Magyarországon és Kelet-Európa több országában, a technológiai és mérnöki iparágakban, a szálloda- és vendéglátóiparban, eszközkezelés és finanszírozás, valamint üzleti megoldások és szolgáltatások területén végzik. A KÉSZ Üzleti Megoldások divíziója a vállalatcsoport tagvállalatainak nyújt számviteli, pénzügyi, informatikai, kommunikációs és humán szolgáltatásokat. Csapatunk bővítése céljából keresünk IT gyakornokot üzemeltetési területre.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.