Diákmunka - IT gyakornok

MŰISZ Szolgáltató Iskolaszövetkezet

Budapest X. kerület

Elvárt technológiák
•HARDWARE PC ACCESS.
Módszertanok és szoftverek
Troubleshooting
Biztosított eszközök
Laptop
Laptop

Feladatok:

Cégünk dinamikus növekedéséből fakadóan szeretnénk bővíteni az IT csapatot. Keresünk egy már némi tapasztalattal rendelkező lelkes diákot, aki az IT részleg napi munkáját támogatná a következő feladatokban:

•IT infrastruktúra folyamatos üzemelésének biztosítása (On-Site Engineer minőségben)
•Hibák keresése, detektálása és elhárítása (troubleshooting)
•Ticketing-rendszerben történő munkavégzés (Service desk alapján)
•Hardware-ek installálása, konfigurálása (PC/Laptop/Switches/Printers/Scanners/Hand held devices)
•Software telepítések felhasználók részére (Microsoft)
•IT eszközök nyilvántartásának vezetése
•IT kivitelezés során a megvalósítóval való együttműködés
•GMP / GDP oktatáson való részvétel

Elvárások:

Egymást keressük?
•Erős érdeklődésed van az IT terület iránt;
•Releváns felsőfokú tanulmányokat folytatsz/végzős hallgató vagy (preferáltan főiskola/egyetem, OKJ, szakirányú végzettség IT területen);
•Aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkezel és minimum heti 17 órát tudsz vállalni (beosztás megegyezés/órarend szerint);
•Aktív, társalgási szintű angol nyelvtudásod használod írásban-szóban
•Barátságos, érdeklődő, együttműködő és segítőkész típus vagy, aki a userek problémájának megoldására törekszik
•Pontos, precíz, megbízható és felelősségteljes munkavégzés jellemez

Amit kínálunk:

Amiről mi gondoskodunk:
•Egy jó hangulatú és dinamikus munkahelyhez csatlakoznál, ahol mindenkit a csapatszellem és a siker iránti vágy vezérel;
•Támogató, egyéni fejlődésedet segítő IT csapat;
•Hosszú távú diákmunka-lehetőség;
•Br. 1600 Ft-os órabér;
•Rugalmas munkaidő;
•Laptop, mobiltelefon;
•Jól felszerelt közösségi terek, éves csapatépítők.

Indítsd be karriered az Abacus Medicine-nél!
Bérezés:
1670 Ft/ óra

Egyéb információ

Kik vagyunk?
Better Access. Better Healthcare.
Az Abacus Medicine-nél célunk, hogy javítsuk a globális egészségügyi ellátást a gyógyszerek könnyebb hozzáférhetősége révén. Ez vezérelt minket, hogy a parallel kereskedelem és gyógyszeripari szolgáltatások egyik globális szereplőjévé váljunk, mindeközben megőrizve vállalkozói szemléletünket. Vállalati értékeink az innováció, az elkötelezettség és a gondoskodás, amelyek vezetnek minket a mindennapokban, hogy szüntelenül törekedjünk a fejlődésre, újabb és újabb megoldásokat keresve célunk elérésére. Az Abacus Medicine elkötelezett az egyenlő bánásmód és esélyegyenlőség iránt, a sokszínűség és befogadás vállalati kultúránk alapköveit képezik.
Csatlakozz 1200 elkötelezett munkavállalónkhoz, akik több, mint 22 különböző országot képviselnek, úgy mint Dánia, Magyarország, Németország, Hollandia, az Egyesült Királyság, Ausztria és Kína.

Az Abacus Medicine Hungary Kft. 2012-ben kezdte meg tevékenységét Budapesten és mára az Abacus Medicine cégcsoport legnagyobb tagjává nőtte ki magát. Több, mint 600 munkavállalónk dolgozik azon, hogy gyártási, raktározási és minőségbiztosítási tevékenységünk révén létfontosságú gyógyszerek váljanak könnyebben elérhetővé az EU különböző piacain.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.