Diákmunka - IT gyakornok

Bruttó 1 690 Ft/óra

MADS - Márton Áron Iskolaszövetkezet

1183 Budapest, Gyömrői út 99.

Főbb feladatok, munkák:

  • Szerződött ügyfelek felhasználóinak helyszíni és távoli támogatása,
  • Monitoring, jegykezelő és távmenedzsment rendszer támogatása,
  • Microsoft Windows alapú szerverek támogatása,
  • Nyílt forráskódú rendszerek támogatása,
  • Kapcsolatfelvétel, kapcsolattartás az Ügyfelek informatikai munkatársaival a szakmai egyeztetések céljából,
  • Kapcsolattartás gyártókkal, beszállítókkal,
  • Oktatáson való részvétel, minősítések elérése, vizsgák letétele kiemeltképpen a gyártói kompetenciákhoz szükséges képesítések elérése érdekében,
  • Munkaidő nyilvántartásának naprakész rögzítése jegykezelő rendszerben,
  • Üzemeltetési és támogatási folyamatok ISO minősítés szerinti végrehajtása, kezelése, rendszerezése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Érvényes nappali tagozatos aktív jogviszony igazolás vagy passzív jogviszony igazolás (ebben az esetben csak 25 év alatti diákok jelentkezését tudjuk elfogadni)
  • Megbízhatóság
  • MS Excel felhasználói szintű ismerete,
  • Alapvető informatikai- és rendszerismeretek,
  • IT szolgáltatások, támogatási folyamatok és gyakorlatok ismerete előnyt jelent
  • Csapatmunkára való képesség,
  • Jó kommunikációs készség, minőség- és ügyfélorientált hozzáállás,
  • Önálló munkavégzésre való képesség saját napirend szerint,
  • Legalább középfokú magabiztos és aktív angol nyelvismeret.
  • Munkaidő: H-P 08:00-16:30 között, heti min. 2-3 nap vállalásával

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Informatikai tanulmányok folytatása
  • Heti minél több nap vállalása

Amit kínálunk:

  • Profi szakmai csapat,
  • Multinacionális vállalat,
  • Kényelmes, modern irodai környezet,
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség,
  • Tanulmányok befejezését követően a tehetséges gyakornokoknak állásajánlatot adunk.

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk
  • IT programozás, Fejlesztés
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor
  • IT, fejlesztési vezető

A "Jelentkezem" gombra való kattintás után kérem csatolja önéletrajzát!