MŰISZ Szolgáltató Iskolaszövetkezet

Diákmunka - IT GYAKORNOK - Diákmunka

Feladatok:

•A sikeres pályázó feladatai közé tartozik majd:
•A helyi informatikai csapat támogatása, mely központi segítséget nyújt a TTI magyarországi irodájában dolgozó belső felhasználók számára valamennyi IT szolgáltatás tekintetében
•A TTI magyarországi irodájában folyamatban lévő ügyek, kérések és változások nyomon követése, illetve annak biztosítása, hogy ezek a megállapított és írásban rögzített SLA-nak megfelelően történnek
•A helyi CMDB, IT beszerzési adatfeldolgozási és informatikai eszközkezelési folyamatok kezelése
•Projektek bevezetésének koordinálása a TTI magyarországi irodájában
•Valamennyi helyi infrastrukturális változás és feladat kezelése, koordinálása és kivitelezése
•A helyi kommunikációs és teleprezentációs rendszerek egységes támogatása
•Különböző informatikai szolgáltatások felhasználói élményének fejlesztése, pl. nyomtatási szolgáltatások javítása
•Szükség szerint részvétel a nagyobb projektek bevezetésében

Elvárások:

•Aktív, vagy (25 éves korig) passzív nappali tagozatos jogviszony
•Heti legalább 20-30 óra munkaidő
•IT szolgáltatások, támogatási folyamatok és gyakorlatok ismerete, ITIL-tudatosság
•Csapatmunkára való képesség
• Jó kommunikációs készség, minőség- és ügyfélorientált hozzáállás
•Önálló munkavégzésre való képesség saját napirend szerint, szükség esetén támogatás kérése és ennek jelentése
•MS Excel felhasználói szintű ismerete, alapvető informatikai- és rendszerismeretek
•Legalább középfokú aktív angol nyelvismeret
•IT területen szerzett 1-2 éves munkatapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:

A munkaidő heti 25-30 óra, rugalmasan.

•Céges buszjáratok Budapestről két útvonalon
oBoráros tér - Allee - Kosztolányi Dezső tér - Sasadi út/Etele tér (4-es metró) - Budaörs (30 perc)
oDéli pu. - Sasadi út/Etele tér (4-es metró) - Budaörs (15 perc)

Bérezés:
1400 Ft/ óra

Egyéb információ:

BUDAÖRSI telekommunikációs multicéghez keresünk diákot hosszú távra legalább középfokú angol nyelvismerettel IT GYAKORNOK pozícióba.

A jelentkezéshez angol nyelvű, fényképes önéletrajz szükséges.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül mindegyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Magyar (Anyanyelvi szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Diákmunka

Munkavégzés helye:

Budaörs

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.