MŰISZ Szolgáltató Iskolaszövetkezet

Diákmunka - IT biztonsági tanácsadó

Feladatok:

•Információbiztonsági kockázatok feltárása, elemzése, és javaslattétel a kezelésükre
•Információbiztonsági események azonosítása, felderítése, kivizsgálása és ezek alapján kockázatkezelésen alapuló tevékenységek meghatározása
•Informatikabiztonsági oktatás, tanácsadási munkákban való részvétel
•Információbiztonsági, adatkezelési szabályzatok elkészítése
•Információbiztonsági és GDPR auditok, felmérések támogatása ügyfeleinknél
•Információbiztonsági incidensek kivizsgálása
•Információbiztonsági eseményekhez, incidensekhez kapcsolódó napi jelentések, elemzések és beszámolók készítése

Elvárások:

• Utolsó éves, felsőfokú információbiztonsági szakirányú műszaki vagy gazdaságinformatikai végzettség
•Hasonló munkakörben szerzett gyakorlat előny, de nem feltétel
•Irodai alkalmazások ismerete – MS Office, Outlook, böngészők
•Kitartó, önálló munkavégzés
•Analitikus és megoldásközpontú szemlélet, problémaorientált gondolkodás
•Precizitás, megbízhatóság
•Dinamikus, energikus munkavégzés

Amit kínálunk:

•Stabil háttér
•Szakmai kihívást jelentő, változatos feladatok
•Fiatalos, lendületes, együttműködő csapat
•Színvonalas irodai munkakörnyezet
•Családias légkör
Bérezés:
1500 Ft/ óra

Egyéb információ:

Partnerünk több mint 10 éve kínál informatikai megoldásokat ügyfelei részére. Saját és ügyfeleik informatikai eszközeinek üzemeltetésére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba: Junior IT biztonsági tanácsadó

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Információbiztonság

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Diákmunka

Munkavégzés helye:

Budapest I. kerület

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.