Diákmunka - Irodavezető helyettes ( kb.4-8hét)

MŰISZ Szolgáltató Iskolaszövetkezet

Budapest XIII. kerület

Feladatok:

Feladatok
telefonhívások fogadása, posta érkeztetése, iktatása, iratok átvétele, emailen érkezett dokumentumok továbbítása.
További szakmai tapasztalatokat is szerezhet a kollega, amennyiben van rá nyitottsága, tudunk izgalmasabb feladatokat is adni. (Ügyfélkapus tárhely kezelése, banki utalások rögzítése különféle internetes banki felületeken, stb)

Elvárások:

Elvárások:
- legalább heti 25-40 óra munkavégzés
- felsőfokú képzésben való részvétel
- excel készségszintű ismerete, használata
- angol nyelvtudás- alap kommunikációs szintű

Amit kínálunk:

Az időbeosztást illetően két lehetőség között lehetne választani:
Az egyik szerint minden nap 6-8 órás foglalkoztatás irodai munkaidőben,
A másik lehetőség, hogy időben a jelenleg lefedetlen időtartamokban kellene dolgozni:
hétfő, kedd délelőtt, csütörtök délelőtt, péntek
Bérezés:
1550 Ft/óra

Egyéb információ

Irodánk több, mint húsz éve áll zömében vegyesvállalati partnereink rendelkezésére bérszámfejtési, könyvelési, könyvvizsgálati szolgáltatással. Dinamikus fiatal csapat tagja lehetsz, a fizetésen kívül értékes szakmai tapasztalattal gyarapodsz, különféle könyvelési rendszereket ismerhetsz meg. Igény esetén szakmai gyakorlati helyet, külső konzulensi támogatást biztosítunk.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Irodavezető

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.