Diákmunka - Irodai recepció

MŰISZ Szolgáltató Iskolaszövetkezet

Budapest V. kerület

Feladatok:

 Recepción vendégek fogadása, regisztrálása
 WarenerMedia cégcsoporthoz érkező vendégeknek belépés biztosítása
 A WarnerMedia cégcsoport munkatárs értesítése a vendég érkezéséről
 Beérkező levelek érkeztetése, nyilvántartása és szortírozása esetleges szkennelése és archiválása
 Beérkező számlák kezelése iktatása, szkennelése és archiválás
 Recepcióra érkező telefonok, faxok, e-mailek fogadása és továbbítása a WarenerMedia cégcsoport munkatársak részére
 Futárszolgálatok rendelése WarnerMedia cégcsoport dolgozóinak kérésére
 Gépkocsi behajtáshoz szükséges jogosultságokat is leegyezteti a biztonsági szolgálattal
 Belépőkártya igénylés kezelése, adminisztrációja
 Belépőkártyák elhagyása/elvesztése/rongálódása esetén azok pótlása, adminisztrációja
 WarenerMedia FM kapcsolatartóval való együttműködés és adminisztrációs segítségnyújtás
 CBRE Office Coordinator munkájának támogatása
 WarnerMedia Facilities Manager munkájának támogatása
 Az újonnan integrált szolgáltatások támogatása

Elvárások:

Olyan jelöltet keresünk, aki heti minimum 3 alkalmat tudna vállalni. minimum nyári időszakra, de jó lenne majd év közben is beugrós feladatra.
oDekoratív, rugalmas személyiség
oAngol nyelv ismerete

Amit kínálunk:

Szervezett rendezvény miatt szükséges diák munkaerő előtte pár napos betanítással.
Bérezés:
1800 Ft/óra

Egyéb információ

Diákokat keresünk elsősorban nyári időszakra, majd tanév közbeni beugrós jelleggel recepciós feladatokra, rendezvényből adódó többletmunka kapcsán. (előtte 1-2 napos betanulással)

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Recepciós

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.