MŰISZ Szolgáltató Iskolaszövetkezet

Diákmunka - Irodai munka

Feladatok:

Feladat leírás: Dokumentumok rendezése és lefűzése valamint adatrögzítés
Az EHS & Quality manager munkájának támogatása (riportok, kimutatások készítése, minőségügyi folyamatok adminisztratív támogatása, koordinálása).

Elvárások:

Elvárás:
- Felsőfokú, folyamatban lévő tanulmányok, lehetőleg minőségbiztosítási, vagy gazdasági területen.
- Legalább középfokú, angol nyelvtudás.
- Folyamat szemlélet, megbízhatóság és precizitás.

Amit kínálunk:

Munkaidő: Heti kb. 20 órás elfoglaltság, rugalmas munkarendben.
Bérezés:
1200 Ft/óra

Egyéb információ:

Irodai munkára keresünk minőségbiztosítási vagy gazdasági területen tanulót.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Magyar (Anyanyelvi szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Diákmunka

Munkavégzés helye:

Budapest XIII. kerület

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.