Diákmunka - Irodai handyman

MŰISZ Szolgáltató Iskolaszövetkezet

Budapest V. kerület

Feladatok:

Teremberendezés
− Audiovizuális eszközök ellenőrzése (tárgyalók)
− Irodaépületen belüli költöztetések lebonyolítása (doboz, székek)
− Fénymásolók papírral feltöltése
− „Területellenőrzés” készítése/területbejárás
− Vízgépek és kávégépek problémáinak jelentése, javítások nyomon követése
− Kisebb javítási és szerelési munkálatok elvégzése teljes bérleményi területen (csavarozás pl egy monitortartó kart)
− Alvállalkozók kísérete/kapcsolattartás (míg szerelik a kávégépet, az alvállalkozó kísérése)
− Rendezvények támogatása (székek /asztalok rendezése)
− Termékfeltöltés (whiteboard kellékek)
− Raktárak rendezése, rendben tartása
− Tárgyalók karbantartása (AV eszközök, telefonvonal, LAN, elemcsere, stb.)
− Hibabejelentés és ellenőrzés az üzemeltető felé
− Épületben elhelyezett információs anyagokkal kapcsolatos munkák elvégzése
− Office Coordinator munkájának támogatása

Elvárások:

- Jó fizikum és kézügyesség
- csavarbehajtó és kis kéziszerszámok használatában némi tapasztalat

Amit kínálunk:

Munkanapok:
2 hetes feladat, Július 11-15. és július 18 -22-ig
Bérezés:
1800 Ft/óra

Egyéb információ

2 hetes feladat, Július 11-15. és július 18 -22-ig vállalható irodai mindenes segítő feladatok ( - handyman )

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.