Diákmunka - Irodai asszisztens

MŰISZ Szolgáltató Iskolaszövetkezet

Budapest XIII. kerület

Feladatok:

•számlázás, szerződések, teljesítési igazolások kezelése
•pénzügyi feladatokban aktív közreműködés
•ügyvezető munkájának segítése
•napi operatív és ad-hoc jellegű feladatok ellátása
•az irodai rend fenntartása

Elvárások:

●Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
●flexibilitás, önállóság, precizitás, igényes munkavégzés
●feladatorientált személyiség
●logikus és strukturált gondolkodás
●kedveli a gondolkodtató feladatokat
●megbízható háttérországot nyújt egy gyorsan fejlődő, lendületes csapat munkájához
●Microsoft Office felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk:

Előnyt jelent:
●folyamatban lévő felsőfokú gazdasági/pénzügyi végzettség
●hasonló területen, ill. tevékenységben szerzett tapasztalat
Elsősorban csapattársat keresünk. Elfogadó és támogató környezetet ajánlunk, ahol mindenki lehet önmaga, nem kell „munkaruhát” felvenni. Sokan vagyunk, sokfélék, ettől vagyunk fontos részei egy sikeres egésznek.
●Barátságos, befogadó csapat
●Laptop
●Lehetőség szakmai fejlődésre
●Hosszú távú diákmunka

Bérezés:
1650 Ft/óra

Egyéb információ

Vállalatunk a magyar informatikai piac folyamatosan bővülő és fejlődő, megbecsült szereplője. Mára 30 munkatársat foglalkoztat, fő tevékenysége az alkalmazásfejlesztés, az üzemeltetés és az informatikai tanácsadás.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.