Diákmunka - Irodai adminisztrátor

MŰISZ Szolgáltató Iskolaszövetkezet

Budapest II. kerület

Feladatok:

-a szakmai területek adminisztratív munkájának segítése, széles körű feladatok ellátása (titkárság, pénzügy, HR, minőségirányítás/minőségbiztosítás, értékesítés, jogi terület)
-szakmai rendezvények támogatása, szerződés előkészítések, különböző adatbázisokba történő adatbevitel
-igénylésekhez kapcsolódó dokumentumok feltöltésének ellenőrzése
-dokumentációs folyamat segítése, papír alapú dokumentálás, archiválás
-angol nyelvű dokumentumok, folyamatleírások magyar nyelvre történő fordítása
-összefoglaló, összehasonlító táblázatok, diagramok készítése
-gyógyszerkészítményekkel kapcsolatos adminisztratív feladatok
-titkárság időnkénti helyettesítése

Elvárások:

- Munkaidő: Heti minimum 30 óra, irodai jelenléttel, preferáltan hét eleji fókusszal
- Angol nyelvtudás
- Office programok ismerete

Amit kínálunk:

Bérezés:
1700 Ft/óra

Egyéb információ

Partnercégünk irodai adminisztratív munkakörbe keres, angolul jól beszélő diákot.

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.