Diákmunka - Irodai adminisztrátor

MŰISZ Szolgáltató Iskolaszövetkezet

Budapest X. kerület

Feladatok:

•Irodai adminisztrációs feladatok elvégzése: szkennelés, adatrögzítés, dokumentációk ellenőrzése
•Minőségbiztosítási feladatok ellátásában való részvétel, előkészítés
•Termékek minőségügyi ellenőrzésében való részvétel
•GMP szerinti dokumentumkezelés, rendszerezés

Elvárások:

- Egy kreatív, tanulni és dolgozni vágyó kollégát keresünk, aki örömmel próbálná ki magát nagyvállalati területen.
- Heti minimum 20-25 óra vállalása
- Alap számítógépes program ismeret (Word , Excel)

Amit kínálunk:

Miért jó a csapatunk tagjának lenni?
•Vidám és jókedvű kollégák várnak
•Nyitottak vagyunk az ötleteidre, javaslataidra
•Aktív gyakorlatot szerezhetsz
•Az ebédidő a munkaidő része
•Helyi éttermünkben reggeli és ebéd vár, kedvezményes áron, nagy választékkal
•Ami talán a legfontosabb: nálunk megtanulhatsz mindent, ami ahhoz kell, hogy diploma után már, mint gyakorlott junior szakemberként folytasd karriered.
Bérezés:
1716 Ft/óra

Egyéb információ

A Ceva-Phylaxia évszázados múltra tekint vissza az állatgyógyászat területén és globális szinten az iparág egyik stabil, meghatározó szereplője. Nemzetközi cégcsoportunk legnagyobb telephelye itt Budapesten található, ahova most új kollégát keresünk
Irodai adminisztrációs gyakornok munkakörbe, minimum 1 évre és heti 25 órás munkarendbe.

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.