Diákmunka - Irodai adminisztrátor

MŰISZ Szolgáltató Iskolaszövetkezet

Budapest XI. kerület

Feladatok:

Szerződések, számlák adminisztrálása, foglalások elkészítése, új turisztikai útvonalak kialakítása, telefonos kapcsolattartás az ügyfelekkel és partnerekkel.
Esetlegesen pályázatírásban segédkezés az elkövetkezendő 3 hónap során, amely érdekes és értékes tapasztalat lehet a jövőre nézve.

Elvárások:

- heti 20 óra vállalása, rugalmas munkaidővel
- kreatív, önálló gondolkodásmód
- pontos, precíz munkaerő
- 3-9 hónapos együttműködés

Amit kínálunk:

Rugalmas munkaidő, változatos feladatok, kiváló munkahelyi légkör
Bérezés:
1600 Ft/óra

Egyéb információ

Irodai adminisztrációs feladatokra várjuk jelentkezőinket.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.