Diákmunka - Irodai adminisztráció

MŰISZ Szolgáltató Iskolaszövetkezet

Budapest XIII. kerület

Feladatok:

Munkaidõ heti 25 órában rugalmasan egyeztethetõ: 8:00-17:00 között napi 4-6-8 órában, hosszútávra.
Munkakör/feladat neve: irodai adminisztratív munka
Munkakör/feladat leírása: legfőképp lefűzések, iratválogatás, postázás, stb.

Elvárások:

Elvárások:
- Excel kezelésében való jártasság
- monotonitást tűrő személyiség
- precíz, gyors munkavégzés

Amit kínálunk:

Azonnali kezdési lehetőség!
Bérezés:
1150 Ft/óra

Egyéb információ

100 % állami tulajdonban lévő cég melynek feladata, hogy az általa felügyelt társaságok bérelszámolási, bér- és TB ügyintézés, számviteli, pénzügyi, kontrolling és IT feladatainak elvégzésére szakmailag magas színvonalú és költséghatékony környezetet biztosítson.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.