MŰISZ Szolgáltató Iskolaszövetkezet

Diákmunka - HR Toborzási Gyakornok

Feladatok:

Feladatok:
•toborzási csapat mindennapi munkájának támogatása
•a beérkezett jelöltekkel való kapcsolatfelvétel (telefonos előszűrés, nyelvi tesztelés)
•állásinterjúk szervezése telefonon
•a csapaton belül felmerülő adminisztratív feladatok elvégzése (riport/táblázat készítés, jelölt kezelés stb.)
•HR projektekben való részvételi lehetőség

Elvárások:

Elvárások:
- Legalább 25 órában tudsz nálunk dolgozni
- VAN MÁR ilyen területen szerzett TAPASZTALATOD
- Aktív hallgatói jogviszonyod van
- Angolul középfokon beszélsz

Amit kínálunk:

•Fejlődési és előrelépési lehetőség (későbbi munkavállalói jogviszonyra lehetőség)
•Dinamikus, fiatalos csapatban való munkavégzés
•Rugalmas munkaidő beosztás
•Nagyon korszerű IT technológia
Bérezés:
1176 Ft/óra

Egyéb információ:

Senior Toborzási Gyakornok
Gyakornoki pozícióba keresünk új munkatársat hosszú távra.
Személyzeti tanácsadó irodánk több mint tizenöt éve sikeresen működik a hazai piacon. Multinacionális és magyar nagyvállalati ügyfeleink részére teljes körű HR szolgáltatást nyújtunk, amely toborzást, kiválasztást, tesztelési módszereket, vezető kiválasztást és munkaerő-kölcsönzést is magában foglal.

Ha szeretnél egy vidám, de szakmailag elhívatott csapat tagja lenni, jelentkezz most!

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR adminisztráció

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül mindegyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Magyar (Anyanyelvi szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Diákmunka

Munkavégzés helye:

Budapest XIII. kerület

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.