Diákmunka - HR gyakornok, oktatási munkatárs

Bruttó 1 500 - 1 700 Ft/óra

MADS - Márton Áron Iskolaszövetkezet

1134 Budapest, Váci út 36-38.

Főbb feladatok, munkák:

Partnerünk oktatásért felelős csoportjába keresünk hosszú távra felelősségteljes, talpraesett gyakornokot, aki képes jól priorizálni és megbízhatóan, precízen végzi a munkáját!
  • oktatásokért felelős csoport teljeskörű támogatása
  • álláshirdetések szövegezése, szerkesztése (Canva vagy egyéb képszerkesztő ismerete előny)
  • önéletrajzok előszűrése, telefonos előinterjúk lebonyolítása
  • diákszövetkezetekkel való folyamatos kapcsolattartás
  • interjúk, megbeszélések szervezése
  • csoportos diák interjúk lebonyolítása
  • oktatási anyagok gyártása
  • oktatások szervezése, előkészítése
  • reportok, statisztikák készítése
  • adminisztrációs feladatok ellátása (toborzás, kiválasztás, oktatások terén)
  • külföldi partnerekkel rendszeres kapcsolattartás írásban.

Az álláshoz tartozó elvárások:

 TÉGED keresünk, ha:
  • rugalmas vagy és gyors tanulási készséggel bírsz,
  • kiváló kommunikációs és szervező készséggel rendelkezel,
  • minimum középfok feletti szinten beszélsz angol nyelven,
  • tudsz minimum heti 25-30 órát vállalni,
  • nappali tagozatos hallgató vagy (HR szakirány előny),
  • van már tapasztalatod a toborzásban vagy a HR bármelymás területén.
MUNKAIDŐ: Hétfőtől péntekig 8.00-18.00 óra között (6-8 órás műszakok) min. 25-30 óra vállalása

Amit kínálunk:

MINKET keresel, ha:
  • stabil, multinacionális cégnél szeretnél elhelyezkedni hosszú távon,
  • támogató, segítőkész csapatban szeretnél dolgozni,
  • szereted a pörgést és a változatosságot,
  • felelősségteljes és kihívásokkal teli feladatokra vágysz
  • nem csupán diákmunkát keresel, hanem alapokat a későbbi elhelyezkedéshez a munkaerő piacon.
Amit kínálni tudunk NEKED:
  • fejlődési lehetőség,
  • céges rendezvényeken való részvétel (szülinap, karácsony, halloween)
  • belső tréningek (Soft Skill tréningek),
  • BRING A FRIEND: ajánlási lehetőség, mellyel kisebb kereset-kiegészítés érhető el,
  • szükség esetén a nálunk töltött időt leigazoljuk felsőoktatási intézmény felé,
  • lelkiismeretes munkavégzés esetén ajánlólevél.

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR adminisztráció

A jelentkezem gombra való kattintás után, csatolja önéletrajzát!